BLOGSRDCOVO - CIEVNY SYSTÉMŠTÚDIE

Štúdia – Enzým Serapeptáza pomáha čistiť upchaté krčné tepny

serapeptaza na upchate krcne tepny

Výsledky štúdie:

Serapeptáza rozpúšťa výhradne odumreté tkanivo, ktoré upcháva tepny a nebezpečne obmedzuje prietok krvi a kyslíka do mozgu. Preto je Serapeptáza veľmi užitočná ako prevencia pre opätovné tvorenie arteriálnych usadenín.

Názov štúdie:

Enzýmy húsenice Priadky morušovej na upchaté krčné tepny

Autor:

Dr. H. A. Nieper – Nemecko (1928-1998), Paracelsus Klinik, Langenhagen, Nemecko.

Zdroj:

http://www.mwt.net/~drbrewer/niep_art.htm

Špeciálnym problémom v dnešnej civilizovanej spoločnosti sú procesy upchávania krčných tepien. Veľmi často vidíme pacientov s upchatými krčnými tepnami, u ktorých sa chirurgovia zdráhali operovať alebo používať vŕtačku či laserové technológie. Dôvodom pre to je potenciálne riziko, že vzniknuté nečistoty môžu byť posunuté do menších mozgových ciev.

Preto sme začali používať Serapeptázu v prípadoch vážneho zúženia krčných tepien. Prevažne to bolo u pacientov so závažnými symptómami kvôli zúženiu tepien vrátane amaurosis fugax (prerušovaná slepota). Výsledky liečby sú vynikajúce určite život zachraňujúce. Je však nutné, aby sa liečba vykonávala po veľmi dlhú dobu. Dokonca aj 18 mesiacov od začiatku liečby sa stav pacientov zlepšuje.

Tiež sme zistili, že Serapeptáza je jedinečná látka pre bezpečné odstránenie fibrínových blokád z koronárnych tepien, najmä krčných tepien nachádzajúcich sa v krku, ktoré zásobujú mozog krvou. Serapeptáza je prírodný enzým produkovaný baktériou Serratia E15 žijúcou v tele Priadky morušovej. Keď je premena Priadky morušovej na moru (druh motýľa – pozn. prekladateľa) dokončená, používa túto látku na rozpustenie (vytvorenie) otvoru na svojom kokóne, aby mohla uniknúť.

Úžasný faktom je, že na rozdiel od iných biologických enzýmov Serapeptáza ovplyvňuje iba neživé tkanivá, ako je napr. hodváb kokónu. To je dôvod, prečo motýľ nie je poškodený. Pre naše zdravotné účely, Serapeptáza rozpúšťa iba odumreté tkanivo napríklad zo starých fibrínových vrstiev, ktoré upchávajú výstelku našich tepien a nebezpečne obmedzujú prietok krvi a kyslíka do mozgu. Z tohto dôvodu je Serapeptáza veľmi užitočná v zabraňovaní opätovného budovania arteriálnych usadenín po angioplastike (balónová technika sa používa pre vyčistenie upchatých tepien), alebo po vykonaní koronárneho bypass-u.

V prípade závažného zúženia tepien, som použil Serapeptázu s vynikajúcimi dokonca aj život zachraňujúcimi výsledkami. Mnohí z mojich pacientov preukázali významne zlepšený prietok krvi prostredníctvom svojich predtým zúžených tepien, čo bolo potvrdené ultrazvukovým vyšetrením. Bohužiaľ, ortodoxní kardiológovia nepoužívajú túto dôležitú metódu vo svojich postupoch.

 

Chcete o Serapeptáze vedieť viac? KLIKNITE SEM a čítajte náš blog,

alebo KÚPTE SERAPEPTÁZU TU  a napíšte nám ako Vám pomohla.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *