BLOG

Kulturistika a Serapeptáza?

kulturistika a serapeptaza

Pýtate sa, či môže byť Serapeptáza užitočná napríklad pre kulturistov? Určite áno! Je to prírodný produkt, bez vedľajších účinkov a výborne podporuje regeneráciu organizmu. Chcete vedieť viac? Využite náš Live chat, a my Vám radi odpovieme na Vaše otázky.

 

Stretnutie s Pavlom Jablonickým

Dnešný článok bude trochu výnimočný, pretože Vás prostredníctvom tohto článku chceme pozvať na Majstrovstvá Slovenska Junioriek a Juniorov v kulturistike, ktoré sa budú konať už budúcu sobotu 21.04.2018 v Športovej hale v Hnúšti. Nie je náhoda, že Vás pozývame práve na toto podujatie. Je to vlastne začiatok našej novej spolupráce s legendou česko-slovenskej kulturistiky Pavlom Jablonickým. Na jednej strane, my veríme, že kulturistika ako šport je skvelým príkladom toho ako je možné vlastné telo správnym stravovaním a pravidelným cvičením dlhodobo udržovať v skvelej kondícii. Na druhej Pavol Jablonický má za sebou naozaj úspešnú športovú kariéru, a verí že je dôležité vyberať si na podporu zdravia tie najkvalitnejšie produkty, medzi ktoré patrí aj Serapeptáza 120 000IU.

 

kulturistika a serapeptaza

Kulturistika je o disciplíne

Kulturistika je šport, ktorý sa v mnohom odlišuje od iných športov, ale asi najvýraznejší rozdiel je v tom, čo je cieľom tohto športu. Zatiaľ čo v iných športoch víťazí ten, kto je najrýchlejší, najsilnejší, či najobratnejší, a v tímových športoch zase víťazia tie tímy, ktoré sú najlepšie zohrané, v kulturistike je tento cieľ iný. Laik by mohol povedať, že v kulturistike ide o to, že víťaz má čo najväčšie svaly. Ale nie je to tak. Tí, ktorí sa kulturistike venujú naplno vedia, že v súťažiach víťazia tí, ktorí najlepšie poznajú svoje telo. Každý kulturista vám potvrdí, že základom úspechu je správna strava, a aj ten najlepší tréning by bol bez nej zbytočný.  Títo športovci presne vedia ako sa správne stravovať, presne vedia ako, čo a kedy cvičiť, a tiež ako správne svoje telo regenerovať. Vedia, že ich úspech je podmienený pevnou disciplínou, vytrvalosťou a správnou starostlivosťou o svoje telo.

kulturisitka a serapeptaza

 

 

Serapeptáza podporuje regeneráciu organizmu

Enzým Serapeptáza, ktorý sa užíva ako doplnok výživy, patrí medzi takzvané čistiace enzýmy, ktoré podporujú regeneráciu organizmu. Základnou charakteristikou Serapeptázy je, že je to protizápalová látka, avšak jej užitočné schopnosti môžu podporiť zdravé fungovanie organizmu vo viacerých oblastiach. Chcete vedieť viac? Kliknite na link uvedený nižšie a čítajte náš blog, alebo využite Live chat a napíšte nám svoje otázky. A nezabudnite,  na Majstrovstvách Slovenska Junioriek a Juniorov v kulturistike 21.04. v Športovej hale v Hnúšti sa môžete osobne stretnúť aj s Pavol Jablonickým. 🙂

 

Chcete o Serapeptáze vedieť viac? KLIKNITE SEM a čítajte náš blog,

alebo KÚPTE SERAPEPTÁZU TU  a napíšte nám ako Vám pomohla.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *