BLOG

Kulturistika a Serapeptáza II

Pred týždňom sme zverejnili prvý článok o tom ako môže byť Serapeptáza užitočná pre šport a prečo sa Pavol Jablonický rozhodol pomôcť nám predstaviť jedinečné schopnosti tohto proteolytického enzýmu čo najväčšiemu počtu ľudí. 

V prvom článku na tému Kulturistika a Serapeptáza sme Vás pozvali na podujatie Majstrovstvá Slovenska Junioriek a Juniorov v kulturistike, ktoré sa budú konať už túto sobotu 21.04.2018 v Športovej hale v Hnúšti. Prečo nás zaujala práve kulturistika? Kvôli samotnej podstate tohto športu a kvôli výsledkom, na ktoré sa zameriava. Kulturistika totiž nie je len o budovaní čo najväčšej svalovej hmoty. Bez správnej rovnováhy v stravovaní, cvičení a regenerácii by totiž aj tie najlepšie svaly boli nanič. Ako nám povedal Pavol Jablonický: “Kulturistika je šport, ktorý si vyžaduje hlavne veľa trpezlivosti a disciplíny. Musíte svoje telo veľmi dobre poznať a musíte vedieť ako funguje. Musíte sa vzdelávať celý život, pretože kulturistika je životný štýl. Záleží vám na tom, aby jedlo ktoré jete obsahovalo tie správne, hlavne prírodné, zložky. A to isté platí aj pre doplnky výživy. Nie je mi jedno, čo jem. A preto som si pre regeneráciu vybral 100% prírodný a overený produkt – proteolytický enzým Serapeptáza, na ktorý sa môžem spoľahnúť, a môžem sa tak sústrediť na posilovanie.”

V dnešnom článku chceme pozvanie na Majstrovstvá Slovenska Junioriek a Juniorov v kulturistike jednoducho zopakovať. Aby sme Vás trochu viac navnadili, pridávame zopár fotiek s Pavlom Jablonickým, ktoré sú dôkazom, že sa naozaj oplatí starať sa o svoje zdravie a pravidelným cvičením sa udržiavať v dobrej kondícii.

 

 

 

 

Serapeptáza podporuje regeneráciu organizmu

Enzým Serapeptáza, ktorý sa užíva ako doplnok výživy, patrí medzi takzvané čistiace enzýmy, ktoré podporujú regeneráciu organizmu. Základnou charakteristikou Serapeptázy je, že je to protizápalová látka, avšak jej užitočné schopnosti môžu podporiť zdravé fungovanie organizmu vo viacerých oblastiach. Chcete vedieť viac? Kliknite na link uvedený nižšie a čítajte náš blog, alebo využite Live chat a napíšte nám svoje otázky. A nezabudnite,  na Majstrovstvách Slovenska Junioriek a Juniorov v kulturistike 21.04. v Športovej hale v Hnúšti sa môžete osobne stretnúť aj s Pavol Jablonickým. 🙂

 

Chcete o Serapeptáze vedieť viac? KLIKNITE SEM a čítajte náš blog,

alebo KÚPTE SERAPEPTÁZU TU  a napíšte nám ako Vám pomohla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *